Hakkımda

1989 yılında İstanbul’da doğdum. İlköğretimi Hasan Ali Yücel ilkokulunda, liseyi Rüştü Akın Anadolu Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünde tamamladım.

2008 yılında liseden mezun oldum ve yetenek sınavıyla Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nü kazandım, 2013 yılında üniversiteden mezun oldum.

Görsel sanatların ve görsel iletişimin insan algısındaki yeri ve önemini iyi bilerek çalışıyorum. Hayal gücümle verilen geri bildirimleri de birleştirerek daha da zengin işler üretmeye gayret gösteriyorum. Bununla birlikte müşterilerimle iyi bir iletişim kurarak ve çok daha rahat bir hizmet almalarına olanak tanıyarak tüm ihtiyaçlarına cevap veriyorum.

Temak Teknik’te Tasarım Sorumlusu, Worx İletişim Hizmetleri’nde Grafik ve Web Tasarımcı, Londra merkezli Whichcontent’te Grafik Tasarımcı olarak çalıştım. Halen İlke Vakfı’nda Prodüksiyon ve Tasarım Sorumlusu olarak çalışıyor, bir yandan da freelance şekilde çalışıyorum.

Edindiğim tecrübeler neticesinde verdiğim hizmetleri bitiş gününe kadar dikkatle hazırlayarak çalışma prensibimi elde ettim. Böylece düzenli bir şekilde iş çıkarmayı da prensiplerime ekleyerek daha kaliteli hizmetler vermeye özen gösteriyorum. Yapılan işlerde etik konuları gözeterek, özgünlük konusunda oldukça titiz davranıyorum.

Verdiğim hizmetlerin işinizin, firmanızın ve hizmetinizin büyümesine ve gelişmesine katkı sunacağına ve yardımcı olacağına yürekten inanarak çalışmalarımı sürdürüyorum.

Serkan Karakoyun